18-20 вересня відбудуться 5 групових вебінарів з консультування учасників дистанційного курсу

18-20 вересня відбудуться 5 групових вебінарів з консультування учасників дистанційного курсу. На вебінарах будуть обговорені: система оцінювання і зарахування виконаних учасниками завдань і модулів; типові помилки при виконанні завдань модулів 1, 2 і 3; запитання та пропозиції учасників навчання.
Читати далі →

Модуль 1 завершено. ТЬютори почали перевірку завдань

На сьогодні 12 вересня 177 учаснків включилися у навчання, а вже майже 140 учасників завершили повністю виконання 1 модуля. Шестеро учасників здали вже і 2 модуль!
ПОпереду всіх група Волинської області, включилися у навчання всі учасники групи, а 19 з них (майже 90%) вже повністю завершили МОдуль1. Так тримати!!!

Про початок навчання за Мoдулем 1

Сьогодні другий день навчання в дистанціному курсі. Зареєстроано на курс 252 заявки з 16 областей України! В неділю, 7 вересня сформовано 10 навчальних груп, в кожній групі приблизно по 23 учасника.
В перший день учасників консультували на спільній скриньці тьютори Світлана Заторська і Ольга Ватаманюк. МИ відповіли на всі запитання, відпілотували модель консультування, домовилися про порядок роботи з листами учасників. Всього було отримано і опрацьовано 15 листів. Це ще тільки початок ;-)).
Читати далі →

ПОЧИНАЄМО НАВЧАННЯ

Завершено прийом заявок на дистанційний курс «Вивчаємо Підприємництво 2.0»!
9 вересня починається навчання. На курс зареєструвалося понад 250 учасників з 14 областей України.
Читати далі →

Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»

Зареєструйся на дистанційний курс «Вивчаємо Підприємництво 2.0»! Дистанційний курс розроблений українськими фахівцями на основі навчального курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху» і впроваджується в рамках українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва».
Читати далі →

С сентября в школах введут курс о налогах

Министерство доходов и сборов сообщает, что с нового учебного года в школах будут преподавать основы налоговых знаний. В частности, с 1 сентября этого года курс начнут изучать ученики девятого класса, сообщает пресс-служба министерства.
Миндоходов и Министерство науки и образования разрабатывают такой курс для 9-11 классов.
Читати далі →