«Уроки з підприємницьким тлом»: Варшавські сесії

З метою реалізації польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» в Центрі Розвитку Освіти у Варшаві з 2 по 7 вересня проходила тренінгова сесія для методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з 18 областей України. Від Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у тренінговій сесії брали участь методисти кабінету природничо-математичних предметів, технологій Лідія Медведчук та Валентина Жалобна.
Читати далі →

Польсько-українська співпраця молоді

Міністерство Національної Освіти заохочує організації, що діють у сфері освіти, до участі у відкритому конкурсі заявок «Польсько-українська співпраці молоді». Набір заявок триває до 21 липня цього року.
Читати далі →

Навчання в Івано-Франківську

Підтримка сталого соціально — економічного розвитку України в галузі освіти як і раніше відбувається за рахунок реалізації наступного проекту Шкільної Академії Підприємництва 3 «Уроки з підприємницьким тлом». До проекту запрошено 30 представників 18 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Вони уже брали участь у попередніх проектах, що реалізувалися ОRЕ, в таких як: Шкільна Академія Підприємництва 1 і 2 або Лідери Освітніх Ініціатив.
Читати далі →

Золотий Хрест Заслуги для нашої колеги

1 травня 2014 р. під час урочистостей з нагоди 10-ліття вступу Польщі до Європейського Союзу, Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський вручив державні відзнаки особам, які доклали зусиль до розбудови та зміцнення європейської інтеграції. Серед цих достойників виявилась і наша подруга Ева Бобінська, відзначена Президентом Золотим Хрестом Заслуги за розбудову громадянського суспільства у Польщі, за досягнення у діяльності щодо розповсюдження ідеї спільної Європи.
Читати далі →

Українсько-польський проект «Уроки з підприємницьким тлом»

Повідомляємо, що для участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом», який буде реалізовано 2014 року за підтримки міністерства закордонних справ Польщі в рамках «Польської допомоги», обрано 18 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська.
Читати далі →

Вийшов з друку навчальний посібник "Google-сервіси для вчителя. Перші кроки новачка"

У навчальному посібнику розкрито можливості використання Google-сервісів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу та для оперативного розв’язання актуальних задач педагогічного супроводу учнів, а також застосування Інтернет-сервісів у методичній діяльності. У центрі уваги посібника за стосунки: Gmail, Google Search, Google Drive, Google Calendar, Google+, Picasa, Google Maps, Google Earth, Panoramio. Представлено веб-інструменти, що дозволять урізноманітнити форми і методи організації навчання та спілкування, оптимізувати методичну роботу вчителя, зробить навчання ефективним та цікавим. Ретельний опис усіх етапів роботи із сервісами, рекомендації щодо їх застосування на практиці, тематичний список корисних посилань на Інтернет-джерела, багатий ілюстративний матеріал дозволяють легко опрацювати зміст книги читачам із початковим рівнем ІКТ-грамотності, сприятимуть саморозвитку педагога та формування у нього ІКТ-компетентності.
Читати далі →

Підсумкова конференція проекту "Шкільна академія підприємництва 2"

10 грудня 2013 року у Варшаві відбулась підсумкова конференція проекту «Шкільна академія підприємництва 2».
Читати далі →

Анкети проекту «Шкільна академія підприємництва» (Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти)

Проект «Шкільна академія підприємництва» просить Вас відповісти на запитання анкети, які ми Вам пропонуємо. Анкета є анонімною.

Анкета для учнів

Анкета для опікунів

Бесплатный мастер-класс для школьников и их родителей: «Как выбрать свою успешную профессию»

Каждый год тысячи родителей ломают себе голову как помочь своему ребенку выбрать правильную профессию и университет, как не ошибиться с выбором. Никто не хочет, чтобы ребенок провел 6 лет, учась не на «того», а потом снова начинал искать себя. Как открыть таланты ребенка? Где можно пройти специализированные тесты и получить совет эксперта?
Читати далі →