Відбувся навчальний семінар для учасників польсько-українського-проекту «Шкільна академія підприємництва 3»

З 5 по 14 вересня 2015 року у Польщі відбувся навчальний семінар в рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3» для 36 учасників з України. До участі в проекті було запрошено по 2 передставники із 18 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти або академій неперервної освіти.
На початку семінару учасників чекала приємна несподіванка – дводенний навчальний візит до міста Ґданськ 6-7 вересня. Програма візиту була насиченою. Учасники мали змогу насолодитися красою Балтійського моря та казковою архітектурою міста. Проте, найціннішим досвідом був візит до Європейського Центру Солідарності, під час якого учасники проекту зустрілися із колишнім президентом Польщі – Лехом Валенсою, а також прогулялися по Музею Солідарності, який є символом боротьби польського народу із тоталітаричним режимом. Учасникам також сподобався візит до Інкубатору Підприємливості, центру, де учнів навчають підприємливості. Учасники мали змогу обмінятись досвідом щодо впровадження підприємництва в освіті із польськими колегами та почерпнути цікаві ідеї.Після візиту до Ґданська на учасників чекала насичена навчальна програма. Семінар проходив на базі Тренінгового центру Осередку розвитку освіти у Варшаві, що розташований у м. Сулеювек.
Регіональні лідери отримали масу вражень від симуляційної економічної гри «Селянська школа бізнесу», яка розвиває підприємницькі позиції; пройшли ряд міжособистісних тренінгів; дізнались про новий метод позитивної оцінки ситуації; вивчали елементи контролю з управління – управління ризиками, пов’язаними з реалізацією проекту ШАП 3, наприклад, виявлення ризиків, спосіб оцінки ймовірності виступу, оцінка наслідків; опрацьовували способи поведінки з ризиками, механізм моніторингу ризиків у процесі реалізації проекту та принципи управління проблемами; відвідали інтерактивний музей POLIN -  музей 1000-річчя історії польських євреїв.
Читати далі →

Украинских школьников-предпринимателей боятся китайцы и американцы- «Источник»

Украинские школьники обогнали США, Канаду и Китай и получили второе место среди сверстников во всем мире. Серебро они привезли из Чемпионата Мира по предпринимательству среди школьников – SAGЕ-2015, который проходил в Сеуле (Корея). Опередили Украину только Филиппины, которые предложили методику производства кофе из рисовых зерен.
Читати далі →

Центр розвитку освіти знову відкриває «Шкільну академію освіти» в Україні

У 2015 році Центр Розвитку Освіти (ORE) у Варшаві розпочинає реалізацію польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща, спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі не тільки на уроках економіки чи основ підприємницьких знань, а й у рамках інших шкільних предметів. 
Читати далі →

Українські підприємці матимуть змогу презентувати свій потенціал у Польщі

4 вересня в місті Ополе Республіки Польща буде проходити І Українсько-Польська економічна конференція, яка присвячена питанням перспектив експорту для українських та польських підприємств, досвіду малого та середнього бізнесу на прикладі польських фірм і підприємств та їх розвитку в контексті українсько-польських економічних відносин. 
Читати далі →

Університет банківської справи пропонує безкоштовні майстер-класи для школярів

В рамках проекту «Фінансова грамотність» Університет банківської справи Національного банку України пропонує проведення безкоштовних майстер-класів для загальноосвітніх шкіл Києва, в яких відбуваються літні табори.
Заняття з основ фінансової грамотності проводитимуться фахівцями та магістрами Університету. Для формування графіку майстер-класів та узгодження деталей програми представникам шкіл потрібно передзвонити за контактним номером (044) 230 16 03.
Читати далі →

В Університеті банківської справи Національного банку України створено тест з фінансової грамотності

Фахівці Університету банківської справи Національного банку України (далі – УБС НБУ) створили онлайн-тест для перевірки рівня фінансової грамотності. Тест «Чи бути мені фінансовим генієм?» працює на базі сервісу онлайн-тестів Testmoz і складається з 10 запитань.

Після того, як респондент відповість на всі запитання, він може побачити свої результати, а також їх тлумачення. За кожну правильну відповідь він отримує один бал. Якщо респондент отримає 9-10 балів із десяти можливих, на думку творців тесту, то він здатний «перевернути світ бізнесу та створити власну імперію».
Для підвищення власного рівня фінансової грамотності автори тесту запрошують зареєструватись на безкоштовний майстер-клас від фахівців УБС НБУ у Києві, Львові, Харкові або Черкасах.
Читати далі →

Проект 99.7

Бизнес-акселератор GrowthUP запускает новую бесплатную программу для студентов 2-5 курсов – Проект 99.7. Её цель – научить будущих предпринимателей формулировать идеи, находить рабочие бизнес-модели, использовать инструменты для создания проекта и презентовать результаты своей работы. Проект 99.7 – это возможность на практике узнать, как работает стартап на начальной стадии развития.
Читати далі →

15-19 березня 2015, Кшижова, Польща. З двох зроби три – …як організувати тристоронню зустріч молоді?

Україну, Польщу та Німеччину поєднує не тільки історія. Останні зміни в Європі, а саме розширення Шенґенської зони до кордонів України, дають кращі можливості для міжнародної та освітньої співпраці. Ми отримуємо нагоду поєднати досвід і проекти та розширити двосторонні програми міжнародних шкільних обмінів, що реалізуються сьогодні.
Читати далі →