Очень удобный портал с огромным количеством полезной информации! Спасибо вам!
А знаєте, Юрію Володимировичу, " відсіюються" тільки випадкові люди. Ті, хто вмотивований залишаться. І це добре.
НЕ всі готові до змін, і про це свідчать вже вправи з Модуля 1 про традиційне навчання. Багато хто захищає традиційну школу, такі не відчувають потреби у змінах і ніколи їх не робитимуть. Що ж потрібні, напевне, і такі.
  • avatar IrinaB
  • 0
головне, що було цікаво! успіхів Вам!
Хороша робота. Дякую Вам за Ваш труд. Було важко, але в навчанні завжди важко… З повагою Володимир Бабічев.
Було цікаво дізнаватися щось нове. Багато нової та корисної інформації. Можливо, вдасться викладати цей курс в школі.
Навчання на курсах підійшло до завершення. Дуже жаль. Навчання було цікавим, важким, креативним та спонукаючим до дії. Сподобалась робота з Е-посібником. Найцікавішими моментами були:
— створення блогу та робота в онлайні (відповідь на тести, надання коментарів учасникам курсу, створення карти бізнес-ідеї та опитувальника, створення презентації маркетингової стратегії...);
— написання рефлекції навчання в блозі;
— вебінари;
— перегляд таблиці результатів.
В майбутньому планую використати свої навички у роботі з учнями.
Велика подяка організаторам та тьюторам курсу.
Дистанционный курс «Предпринимательство» очень полезный и развивающий курс. Я думаю для детей это будет новая возможность проявить себя в необычном для них виде обучения. и мне как учителю тоже будет интересен новый опыт. Огромное вам спасибо и успехов в обучении следующих коллег!!!
Робота Вашого Клубу «Success» гарно висвітлена на блозі
Як Ви оцінюєте блог нашого клубу?
kovelzosh12.blogspot.com/
Дякуємо.
Наближаємося до прекрасного майбутнього разом з програмою «Шлях до успіху» та курсом «Підприємництво2.0»! :)
Отличный прогресс! Так держать!
Шановна Марія Василівна,
Ви зареєструвалися на дистанціний курс «Вивчаємо „Підприємництво 2.0“ і внесені до списку учасників цього курсу. В понеділок 9 вересня починається навчання в цьому курсі. Ви можете вийти на програму цього курсу за посиланням ПРограма дистанціного курсу і прочитати на дошці оголошень листа до учасників курсу.
Там є і графік занять і тексти навчальних модулів ( в першій колонці таблиці). В 2 модулі, що почнеться 12 вересня, ви завантажите собі посібник для учнів і Методичні рекомендації до нього. Бажано, щоб заняття з учнями Ви планували розпочати з початку жовтня, коли завершите курс і отримаєте сертифікат.
Бажаю Вам успіхів у навчанні!
Ніна Дементієвська, тьютор курсу
З цього навчального року адміністрація школи вже надала мені години для проведення курсу на базі 10-х класів «Комп'ютерні технології і підприємництво», але тренінг в 2012-2013 навчальному році я проходила з курсу «Комп'ютерні технології для спільноти». Чи можливий такий варіант? Я опікуюсь Шкільним клубом підприємництва «Олімп», тому вважаю що моїм підопічним (а вони учні 10-х класів) стануть корисними ці заняття. Де можна отримати матеріали для проведення курсу: книжки, диски, програму. З повагою, Марія Самарська
Просимо всі запитання щодо Дистанційного курсу залишати в цьому розділі
Шо саме?
Главная опасность состоит в том, чтобы этот урок не был «засчитан» МОН как «урок предпринимательства». Или как «заменитель» преподавания «предприимчивости».
Це дуже добра новина.
Комментарий
  • avatar valya
  • 0
новость супер!