Продовження проекту "Шкільна академія підпримємництва" у 2013 році

Ректорам/Директорам обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти

У 2012-2013 роках Центр Розвитку Освіти у Варшаві реалізує дворічний проект «Шкільна академія підприємництва» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі. Основним партнером проекту є Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

У рамках згаданого проекту пройде 2 сесії навчання працівників ОІППО, котрі відповідають за методичний супровід роботи вчителів економіки, ІКТ та шкільних психологів (українських експертів для підтримки розвитку вчителів та шкільних психологів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємливості учнів), котрі у свою чергу підготують вчителів українських шкіл та шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємливості.
У 2012 році у польсько-українському проекті «Шкільна академія підприємництва взяло участь 10 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти: Волинський ІППО, Донецький ОІППО, Івано-Франківський ОІППО, Київський ІПОПК, Луганський ОІППО, Львівський ОІППО, Одеський ОІУВ, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», ІППО Чернівецької області, а також Інститут післядипломної освіти Севастопольського МГУ. У 2013 році Центр Розвитку Освіти у Варшаві планує залучити до проекту ще 10 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які на добровільній основі зголосяться та подадуть свою заявку українському координаторові вищезгаданого проекту – Шияну Роману Богдановичу, директорові Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Для участі потрібно до 4 березня 2013 року надіслати заповнену анкету із підписом ректора/директора ОІППО та печаткою закладу у відсканованому вигляді на електронну адресу kеао@loippo.lviv.ua, із темою повідомлення «Шкільна академія підприємництва». Анкета та детальний опис проекту додається.

Лист про проект у 2013 році

Анкета учасника проекту 2013р.

Детальний опис проекту 2013р.


Контактна особа – Гураль Христина, методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти ЛОІППО, тел/факс (032)2445711, моб.тел. +380509041330, kеао@loippo.lviv.ua 

Директор інституту Шиян Р. Б.

3 коментарі

avatar
Комментарий
avatar
Шо саме?
avatar
Це дуже добра новина.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.