Вернісаж педагогічного досвіду

20 січня 2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся Вернісаж педагогічного досвіду «Формування ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час» у рамках реалізації міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва – 3».

Основними цілями проекту є: підготовка експертів з обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) для підтримки вчителів в процесі використання в школах уроків з підприємницьким тлом, а також підготовка вчителів різних навчальних предметів до впровадження інтегрованих уроків «з підприємницьким тлом» у школі.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися: Ірина Юліанівна Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки ЧОДА; Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, доцент; Косик Вікторія Миколаївна, начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва Інституту модернізації змісту освіти МОН України; Тамара Степанівна Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук; Галина Василівна Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин, кандидат психологічних наук.

Ірина Юліанівна у своєму вітальному слові закцентувала: «Хочу подякувати Міністерству освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти за надану можливість співпрацювати. Бажаю успіхів у справі, яку ви робите для нас, для наших дітей та держави, і, звичайно ж, бажаю сьогодні плідної роботи, щоб кожен з вас зміг донести до своїх колег набуті знання. Я впевнена, що наша педагогічна громадськість має чим пишатися, має чим поділитися та презентувати свої педагогічні набутки".

Продовжив вітання Григорій Білянін. За його словами у 2015 році Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулась реалізація польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва – 3». Даний проект організований Центром Розвитку Освіти у Варшаві та співфінансований у рамках Програми розвитку польської співпраці Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році.

«Такі проекти – це перший крок до того, щоб усвідомити, що основним завданням вчителя є не передати знання, які є в підручнику, а привчити до життя у суспільстві», – зауважив Григорій Іванович.

Детальніше >>

0 коментарів

Автор публікації заборонив додавати коментарі