«Шкільна академія підприємництва» підводить підсумки діяльності

7 грудня в Київському міському будинку учителя відбулася підсумкова конференція чотирирічного проекту, співфінансованого в рамках програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012-2015 роках «ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Результати діяльності проекту були презентовані координаторами проекту Романом Шияном, директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», та Евою Бобінською, викладачем-консультантом відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Центру розвитку освіти у Варшаві. Координатори
розповіли гостям та учасникам конференції про досягнення проекту «Шкільна академія підприємництва» та переспективи його продовження.

eva10
 
eva05
 
eva06
 
eva03
 
eva01
 
eva08
 

Мирослава Товкало, науковий редактор, завідувач кафедри освітньої політики КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» провела презентацію посібників «Шкільний клуб підприємництва» та «Уроки з підприємницьким тлом».

eva12


Ігор Смагін
, ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповів про Роль та завдання обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти у реалізації проекту.

eva13

Виступ Павла Хобзея, заступника міністра освіти і науки УкраїниВиступ Лілії Гриневич, голови парламентського комітету з питань освіти и науки України, народного депутата України.Виступ Юлії Клименко, заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі УкраїниВиступ Терези Варгоцької, заступника міністра народної освіти Республіки ПольщаВиступ Марлени Фалковської, заступника директора Центру розвитку освіти у Варшаві 
Детальніше >>

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.