Відбуся семінар для методистів РМК "Актуальні питання змісту і методики викладання "Основ християнсько ї етики" в школі"

5 листопада на базі Інституту екуменічних студій Українського католицького університету відбуся семінар для методистів РМК «Актуальні питання змісту і методики викладання „Основ християнсько ї етики“ в школі», а також інтегрований семінар для вчителів християнської етики та правознавства на тематику шкільної академії підприємництва.

Під час семінарів педагоги мали можливість ознайомитися з інноваціями у методиці, запропонованими нашими колегами з Польщі. Зокрема у практичній площині обговорили, яким чином у сучасній школі можна розвивати таку компетентність як підприємливість.

Семінари пройшли з елементами воркшопу за принципом: якісно, доступно, практично. Учасники, працюючи в групах, розглянули у практичній площині, яким чином підприємницьке тло уроку може формуватися через інтегровані уроки, моделювання ситуації, так званий «вихід за межі класу» та інтерактивні методи.

Під час моделювання ситуації на інтегрованому уроці з правознавства і християнської етики педагоги з'ясовували, наскільки нероздільними є правова і моральна культура людини сьогодні. Окрім того, було змодельовано чимало ситуацій, під час яких порушувалися питання, чи є різниця між талановитою людиною і підприємливою, або чому талановитій людині потрібна підприємливість сьогодні.

Також на основі заплапонованими модераторами Сохань Г. та Гусаковим І. відеоматеріалу обговорили, яким чином з правової точки зору людям з обмеженими можливостями можна розвивати у собі підприємливість.

Учасники семінарів, окрім сертифікатів, отримали методичні розробки від ЛОІППО та диск від ІЕС УКУ, на якому містяться матеріали про минулорічний всеукраїнський Екуменічний соціальний тиждень у Львові.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.