Відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

20–22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Головні партнери — Центр розвитку освіти (ORE) та КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», спільно із іншими ОІППО-учасниками проекту, представляли польсько-український проект «Шкільна академія підприємництва».

В рамках форуму відбувся круглий стіл, під час якого обговорювались такі питання, як підприємливість та ініціативність серед інших ключових компетентностей; плекання підприємливості як інструмент реформування України; як творити підприємницьке тло уроку; функціонування шкільних клубів підприємництва; формування підприємницьких рис на уроках. Окрім координаторів проекту — Еви Бобінської та Романа Шияна, у заході взяли участь регіональні тренери — Анжела Гельбак, Світлана Кушнікова, Марина Троіцька, Ірина Унгурян, Лариса Холостенко, Галина Войтович, Артем Герман, Валентина Вітюк.

Під час форуму стенд Шкільної академії підприємництва привернував чимало уваги відвідувачів, і нам вдалось розповісти великій кількості людей про наш проект і заохотити їх до участі та використання матеріалів проекту у своїй діяльності.0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.