0.00
3 читачі, 93 публікації

Увага! Конкурс!


Оголошуємо конкурс на участь в українсько-польському проекті «Нова українська школа». Мета проекту – розроблення нових держстандартів для початкової, базової та старшої школи.
Читати далі →

Дніпропетровський школяр став українським фінансовим генієм року

Випускника дніпропетровської школи № 118 Девіда Езекелі визнано фінансовим генієм 2016 року серед українських школярів. За перемогу в національній фінансовій олімпіаді школяр отримав 50 000 гривень на подальше навчання. У цілому ж в олімпіаді взяли участь діти з 268 українських міст і сіл.
Читати далі →

Вернісаж педагогічного досвіду

20 січня 2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся Вернісаж педагогічного досвіду «Формування ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час» у рамках реалізації міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва – 3».
Читати далі →

Обласна науково-практична конференція на Дніпропетровщині

10 грудня 2015 року на базі Зорянської загальноосвітньої школи Дніпропетровського району пройшла обласна науково-практична конференція «Євроінтеграційний напрямок навчального закладу, як інструмент формування конкурентоспроможної особистості через елементи підприємницької освіти». Конференція об'єднала представників позашкільної освіти, професійно — технічної освіти, загальної середньої освіти.
Читати далі →

«Шкільна академія підприємництва» підводить підсумки діяльності

7 грудня в Київському міському будинку учителя відбулася підсумкова конференція чотирирічного проекту, співфінансованого в рамках програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012-2015 роках «ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Результати діяльності проекту були презентовані координаторами проекту Романом Шияном, директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», та Евою Бобінською, викладачем-консультантом відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Центру розвитку освіти у Варшаві. Координатори
розповіли гостям та учасникам конференції про досягнення проекту «Шкільна академія підприємництва» та переспективи його продовження.
Читати далі →

Навчання у м.Хмельницький в рамках проекту "Шкільна академія підприємництва-3"

В рамках українсько-польського проекту «Шкільна Академія Підприємництва-3» в м. Хмельницький пройшов семінар-тренінг для вчителів.
Читати далі →

Вчителів зарубіжної літератури ознайомлено з матеріалами українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

В рамках обласного семінару «Сучасний урок зарубіжної літератури: пошуки і рішення», що відбувся 02.11.2015 у ЛОІППО, голів районних методичних комісій учителів зарубіжної літератури ознайомлено з матеріалами українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», покликаного розширити можливість формувати підприємницьку компетентність серед молоді на уроках різних шкільних дисциплін. Презентативний матеріал, робота в групах, розгляд навчальних матеріалів, спонукало присутніх до висновку, що уроки зарубіжної літератури, де підприємницьке тло інтегроване у зміст уроку, методи навчання, надають широкий спектр можливостей під час аналізу художнього твору, виховання активності, ініціативності та творчих здібностей школярів, а формування в учнів такої ключової компетентності як "ініціативність та підприємливість" визначають здатність особи втілювати задуми і бути конкурентноздатними, проявляти креативність і ризикувати, а також планувати заходи, які допоможуть досягти окреслених цілей, – це вміння, на які є найбільший запит роботодавців і які життєво необхідні для розвитку країни на сучасному етапі.

29.10.2015 у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся навчальний тренінг для учителів зарубіжної літератури «Як навчати цікаво та ефективно?»

Фотоальбом

    

Екологія душі як важливий чинник формування особистості сучасного вчителя та учня 
Таку тему обговорювали учасники семінару в еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного природного парку за участю старшого викладача кафедри гуманітарної освіти Львівського ОІППО Ковальової Л.Л., методиста відділу освіти Яворівської РДА Оксани Майхер, вчителів зарубіжної літератури Яворівщини, співробітників Яворівського НПП.        

З вітальним словом звернувся до гостей директор Яворівського національного природного парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк, який зазначив, що практично усі поети, письменники у своїй творчості оспівують природу, її велич та красу. Перед нами стоїть завдання через вірші, оповідання, новели прищепити любов до природи рідного краю, показати її унікальність, і з рештою, виховувати екологічно-свідоме підростаюче покоління.

Детальніше >>

«Шкільна академія підприємництва» - у роботу вчителів трудового навчання!

Починаючи з 2005 року Польський Осередок розвитку освіти у співпраці з Львівським обласним інститутом післядипломної освіти реалізує в рамках програми «Польська допомога» проекти, ідея яких – підтримати зміни в системі освіти України, що сприятимуть інтенсифікації демократичних процесів в українських школах. Кроком уперед до змін є проект «Уроки з підприємницьким тлом».
Читати далі →

Формуймо підприємницьке тло уроків української мови та літератури!

Польське прислів'я говорить: «Не важливо, чи злапаєш зайця, чи ні, важливо, що за ним біжиш». Тому, незважаючи на можливі труднощі, важливим є наше прагнення рости й розвиватися. 
Читати далі →

Відбуся семінар для методистів РМК "Актуальні питання змісту і методики викладання "Основ християнсько ї етики" в школі"

5 листопада на базі Інституту екуменічних студій Українського католицького університету відбуся семінар для методистів РМК «Актуальні питання змісту і методики викладання „Основ християнсько ї етики“ в школі», а також інтегрований семінар для вчителів християнської етики та правознавства на тематику шкільної академії підприємництва.
Читати далі →