+9.06
66 читачів, 63 публікації

Мої враження від дистанційного курсу "Вивчаємо підприємництво 2.0"

Закінчується навчання… Було не дуже легко, але цікаво! Дистанційно навчалася вперше, тому спершу були проблеми з розрахунком часу — не встигала… Але з часом усе налагодилось і навчання почало приносити результати. Щоразу я відкривала для себе щось нове. Вважаю цей курс досить цікавим і потрібним як вчителям так і учням, адже за ІКТ майбутнє.
Хочу сказати що курс побудовано досить доступно — покрокові інструкції сприяють легкому опануванню матеріалу, який буде корисним не лише в підприємницькій діяльності.
Дякую всім тьюторам і організаторам за можливість самоудосконалення!

Мої враження

Выполнив все семь модулей дистанционного курса Предпринимательство, хочу заметить, что учёба была трудна, но интересна и полезна. Е-посібник содержит большое количество учебных материалов, инструкции к каждому модулю чёткие и понятные.
Школьный курс будет полезен ученикам. Они получат знания и навыки, которые пригодятся и в школе, и после её окончания. Спасибо организаторам дистанционного курса!

Враження від дистанційного навчання підприємництву

Навіть не віриться, що виконані завдання всіх сімох модулів, і не треба буде чекати коли відкриється файл з новим завданням))) Хоч маю досвід дистанційного навчання та якісь знання офісу та веб 2.0, але цей курс був нелегким. Без уважного читання інструкцій, на щастя, чітко прописаних, деякі завдання виконати було б неможливо. Уявляла себе дитиною на занятті та робила все, щоб краще зрозуміти курс та його особливості. Гадаю, що тільки дякуючи надихаючому прикладу Ніни Петрівни, вдалось неможливе — опановані нові незнайомі терміни, і взагалі стала зрозумілою логіка та мета курсу. Дякую за навчання та за неймовірний досвід!!!

Окончание и начало

Курс просто замечателен, я в этом не буду оригинальна. Идея его создания первоклассная, было бы просто здорово продолжить, совмещая другие направления и компьютер.
Для обучения школьников, везусловно, бедет успешно внедряться и пользоваться интересом.
Для себя лично открыла новое: специализация моя не связана ни с экономикой, ни с информатикой, поэтому чувсивую себя на все сто — я это прошла.
ОГРОМНОЕ СПАСИБО СОЗДАТЕЛЯМ, ТЬЮТОРАМ, ВСЕМ УЧАСНИКАМ (за коментарии, за поддержку)!
С праздником дорогие коллеги! Вдохновения, успеха, сил и терпения в обучении собственном и молодого поколения. И успешного старта в использовании КУРСА в школьной практике.

Мої враження від дистанційного курсуМої враження від проходження даного курсу дуже позитивні. Цілий місяць ми працювали з новими інтернет технологіями. Один лише сервіс Cacoo, чого вартий.Робота в курсі була розподілена чітко. Тьютори завжди вчасно давали відповіді на питання, які виникали. Допомагали і колеги по навчанню, власними коментарями. Інколи цікавими пропозиціями та ідеями!!! За це дуже вдячна всім!!! Курс, на мою думку, буде користуватись у учнівської молоді попитом. Адже вони будуть відчувати себе майбутніми бізнесменами. Корисним буде створення для учнів конкурсу на власні бізнес ідеї та їх втілення!!!
Велике спасибі Ніні Дементієвській за організацію такого навчання (адже нас було майже 200 чоловік) та команді тьюторів, які допомагали!!!
Успіхів всім та впровадження курсу у навчальні заклади!!!
Нехай цей грошовий магніт принесе всім вдачу!!!
Ольга Литвиненко

Мої враження від навчання на дистанційному курсі

Ось і закінчується наше навчання, яке тривало майже місяць. Навіть не здається, що час промайнув так швидко. Недавно виконувала завдання першого модуля, а вже — сьомий.
Які ж враження від навчання? Якщо сказати одним словом — СУПЕР!!! Так, нелегко було справитись з окремими завданнями, але все таки переважна більшість завдань підкорилася якощо не з першого разу, то швидко. Правду казала Надія Михайлівна — читайте і все буде зрозуміло. Треба було не просто читати, а читати дуже уважно, а крім того, уважно натискати на потрібні клавіші на клавіатурі комп'ютера. Хоча я вже педагог з великим стажем роботи, але я пізнала для себе багато нового, зокрема, здобула навички безпосередньої роботи в Інтернеті. У мене вже виникла думка як я зможу застосувати ці знання в своїй професійній діяльності.
Щодо навчального курсу. Курс цікавий і дуже потрібний нашим учням. Чому? Ким би не став наш випускник, без знання новітніх інформаційних технологій, він — ніхто. Адже за ІКТ — майбутнє. Тому впровадження даного курсу у навчальний заклад є необхідним і якраз зараз воно на часі. У Е-посібнику детально описані теоретичні і практичні засади всіх завдань, які пропонуються до виконання. Посібник складений так, що по ньому легко працювати і вчителю і учням.
Дякую організатору дистанційного навчання — Ніні Дементієвській, керівникам проекту у Волинській області — Валентині Вітюк, Надії Ткачук, Наталії Григор'євій та тьюторам за надану можливість вдосконалюватись, йти в ногу з часом.
Дякую всім учасникам-колегам з Волинської області за співпрацю, за доброзичливість, підтримку.
Хай здійсняться всі ваші мрії щодо реалізації даного проекту! Здоров'я вам і натхнення.
РS. Щиро вітаю всіх з професіним святом!
Любові, Радості, Здоров'я, Щастя, Тепла, Розуміння, Добра, Ніжності, Удачі!!!

Навчання в дистанційному курсі

Думаю, що курс в майбутньому в пригоді повинен стати, адже світ на місці не стоїть і досягнувши певного рівня і нічого не роблячи далі, можна через деякий час переконатись в тому, що відстав і не завжди розумієш своїх учнів, колег.
Надіюсь, що здобуті знання і вміння допожуть сіяти вічне, добре і розумне якісніше і сучасніше! Дякую колегам і тьюторам!
З повагою, Валентин Жаловага.

Враження про курс

Під час роботи над курсом «Підприємництво» я вперше здійснювала навчання у формі дистанційне навчання. мені сподобалось. Я самостійно могла обирати час виконання завдань, розподіляти завдання за часом. Загалом курс мені сподобався, створювати раніше маркетингові стратегії та розраховувати витрати на започаткування бізнесу не мала змогу і не знала як, а тепер навчилася. Сподіваюсь що вдасьться навчити учнів розробляти бізнес ідеї та бізнес плани…
Водяна Софія

Мої враження відкурсу

Однозначно, що курс цікавий, корисний і необхідний, як для вчителів, так і для учнів. На сьогодні неможливо уявити сучасного вчителя і учня без володіння ІКТ. Я не скажу, що навчатися було легко. Але приємно і корисно. Для себе я взяв багато чого з освоєння навичок роботи в онлайн-сервісах, «полюбив» Excel, якого терпіти не міг, бо не вмів у ньому працювати і не знав його можливостей, навчився генерувати бізнес-ідеї і оформляти їх у вигляді електронних таблиць, вибудовувати маркетингову стратегію і багато чого іншого. Допомагали цьому чіткі і конкретні інструкції курсу і Е-посібника. А чого варте відчуття команди, коли нам приходилося виконувати завдання і я знав, що від моєї роботи залежить результат інших і навпаки. За своє життя я був на багатьох курсах, тренінгах, але створити такий командний дух і спілкування між учасниками курсів вдалося лише керівникам даного проекту, за що їм дуже вдячний.
За отриманні знання, навички з ІКТ і підприємництва висловлюю щиру вдячність особисто Ніні Дементієвській і її команді тьюторів! Успіхів і гараздів Вам!
З повагою, Віктор Баран

Завершення дистанційного курсу

Нарешті закінчився курс. Мені він дуже сподобався. Під час навчання відкрила для себе багато нового. Більшість з того, чого навчилась можна застосовувати не лише під час викладання цього курсу, а й в житті. Методика теж може застосовуватись для викладання інших предметів. Було цікаво працювати з Е-посібником. Це щось нове. Хоча він часто довго завантажувався та виснув під час користування. Та це, мабуть, проблема не з посібником, а моїм комп'ютером.
Дякую за такий цікавий досвід!