+9.06
66 читачів, 63 публікації

Закінчили навчання за курсом "Вивчаємо "Підприємництво 2.0"

Перш, ніж сказати спасибі за сам навчальний процес, хочеться подякувати тим, хто створює та поширює такі курси серед учнів та вчителів. Зараз настільки стрімко вирує та розвивається навколишній світ, з`являються технічні, наукові, мережеві, соціальні новинки і комусь в цих умовах треба навчати дітей з ними співпрацювати (я маю наувазі продуктивно, а не розважатися лише). Саме цим і зайнялися з нами тьютори курсу «Підприємництво», а ми будемо займатися зі своїми учнями. Враження від курсу лише найкращі. Мені дуже сподобалися і очні курси, там ми були як одна дружна сім`я, навіть, коли зустрілися на майстер-клас через рік, всерівно почувалися дружно. На дистанційних курсах теж було відчуття. що хоч і невидимий, хтось дружній з тобою працює поруч. Отримала нові навички: ведення блогу, створення діаграм, опитувальників, презентацій он-лайн. На останок: усім учасникам бажаю запровадити курс у своїх НЗ та отримувати від роботи задоволення.

Про "Підприємництво 2.0"

Вітаю читачів блогу.
Завершую своє навчання на власному першому дистанційному навчанні. Здавалося б чим уже можна здивувати трохи досвідченого педагоги — але здивувався.
Дякую команді тьюторів за терпіння, за бажання нас вчити.
З надією на подальшу співпрацю,
Олег Ковальчук, Івано-Франківська область

Дистанционные курсы

Очень интересные и познавательные курсы. Е — пособие составлено очень грамотно, и все написано на доступном языке. При выполнении всех инструкций можно справиться со всеми заданиями, даже самостоятельно.
Есть много идей, теперь их на основе полученных знаний можно реализовать в жизнь. Думаю есть такие дети, которые тоже смогут предложить интересные идеи попробовать их реализовать.
Данный курс многому меня научил, одному из которого, работа со всеми программами ГугДокс, ГуглДиском, и другим. Также создала свой первый, и конечно же не последний БЛОГ. В будущем полученные знания, вернее даже уже сейчас их начинаю использовать, так как они действительно полезны!
Этот дистанционный курс помог себя почувствовать увереннее перед началом занятий с учениками, так как начинать преподавать курс, не зная ничего довольно таки сложно.
Спасибо Всем за совместную работу и за помощь, особенно Нине Дементиевской и нашему тьютеру Елене Притульской!!!
Было приятно с Вами сотрудничать, а так же со всеми Вами, мои коллеги!

с ув. Харченко Ирина, Одесская область

Курс "Підприємництво"

Найважливіше враження про курс таке: захоплення! Щира вдячність всіх хто його створив і навчає нас. В ньому зібрано більшість необхідних інструментів для того щоб учасники могли усвідомити бізнес-ідею і створити бізнес план для її реалізації. Сучасним учням необхідно давати ці зннаня, адже нам потрібні активні і інніціативні люди, а таких потрібно виховати і навчити впевнено діяти в економіці нашої країни. Малий і середній бізнес є основою господарства розвитутих країн, нам теж потрібно розвивати його, а для цього перш за все учням потрібно дати інструменти які є у цьому курсі.

Боднарюк Оксана: Дистанційне навчання - майбутнє освіти

Ось і завершився наш дистанційний курс. Робота була довгою і клопіткою. Але які б труднощі у мене на цьому шляху не зустрічались, я впевнено йшла до фінального 7 -го модуля.

Як не дивно це б звучало, але я дійсно завдяки цьому курсу підвищила свій рівень ІКТ-компетентності, а також впевнено оволоділа роботою у гуглівських сервісах Веб 2.0.

Звичайно ж, свої знання мені б не хотілось покласти на високу полицю пам'яті, хотілося б ними поділитись з своїми учнями, що в подальншому я планую і зробити. Тому, що вміння якісно сприймати пропоновану мережею Інтернет інформацію досить таки важливе для сучасних школярів.

Саме ми виховуємо майбутню здорову, свідому, грамотну і цілеспрямовану націю. Еліту України!

Тому нам необхідно навчити дітей мислити критично, розрізняти правду від омани і правельно сприймати подану інформацію.

Розробникам курсу і тьюторам велике дякую за таку гарну можливість пізнати новинки ІКТ, Підприємництва, Психології.

Сподіваюсь це не останній дистанційний курс, і мені випаде нагода ще так цікаво попрацювати

Мої враження від курсу"Підприємництво 2.0"

Цим курсом дуже задоволена! На початку відчувала тривогу: як все встигну, чи зможу з усім розібратися? А потім почала дізнаватись багато нового: зрозуміла, чого не вмію, навчилась уважно читати інструкції, не впадати у відчай, коли щось не виходить. Приємно, що була можливість взяти участь у вебінарі, стоворити карту бізнес-ідей, рейтингову схему, оцінити свої можливолсті та вміння. Сподобалось працювати з Е-посібником, оцінювати веб-сайти. Завядяки цьому курсу краще зрозуміла не тільки можливості використання комп'ютера, а й себе, свої прагнення, інтереси, навчилась аналізувати, швидко працювати, бути більш уважною. Дякую авторам та тьюторам!!!

Мої враження від навчання

Навчання було складним і водночас цікавим. Перший модуль зробила швидко і без особливих зусиль, а далі… почалось! Тоді мій регіональний тьютор допомогла мені порадою: уважно читати всі інструкції і чітко дотримуватись їх.
Пройдене навчання дало змогу оцінити можливості та переваги дистанційного навчання. Насправді дистанційна освіта вимагає усвідомлення важливості самоосвіти, концентрації зусиль та самомотивації.
Велика подяка розробникам методичного забезпечення; Е-посібник — зразок супроводу дистанційного навчання.
Курс є надзвичайно корисним для мене, як методиста, оскільки можу використати інформацію в післядипломні освіті вчителів економіки.

«Копілочка знань»

Для мене дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0», як «Копілочка знань»
Існує вислів:
„Хто володіє інформацією, той володіє світом”. Дещо перефразувавши його, можна сказати: „Хто уміє використовувати інформацію, той уміє управляти світом”.
Цей курс допоміг мені впевненіше почуватися перед початком занять з учнями.
Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу, я пам”ятаю.
Те, що я роблю, я розумію.
Ці три прості твердження обгрунтовують необхідність використання активних методів навчання. Дещо змінивши слова великого китайського педагога, можна сформулювати кредо інтерактивного навчання:
Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу й чую, я трохи пам”ятаю.
Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.
Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром.
«Для того, щоб вдосконалити розум потрібно більше розмірковувати, ніж заучувати».
Рене Декарт
Дякую!

Мои впечатления о работе в дистанционном курсе.

Работа в дистанционном курсе закончена! Для меня некоторые задания были трудными, но в то же время интересными. Электронный учебник- хороший и полезный материал для учеников, с четкими пошаговыми инструкциями. Критерии оценивания веб-сайтов очень важны для подростков. При обдумывании бизнес- идей, составлении схем, рейтинга бизнес-идей, маркетинговой стратегии, действительно, включается критическое мышление, что важно для будущих предпринимателей, экономистов, менеджеров.
Большое спасибо организаторам курса, тьюторам, коллегам. Всех поздравляю с окончанием курса и наступающим профессиональным праздником! Творческих планов, реализованных идей, вдохновения, позитива во всем!

"Підприємництво 2.0". Підсумки

Ось і закінчився мій другий вебінар. Він був для мене дуже цікавим, бо я викладаю економічні дисципліни. Отримала багато корисної інформації. І знаю тепер як заохотити наших учнів до роботи і навчання.Використаю їх захоплення-інтернет та комп«ютер для науки. Вітаю з закінченням курсу.
вітаю з закінченням курсу