+9.06
66 читачів, 63 публікації

Мои впечатления от курса


Ничего в жизни не бывает зря.
Я всегда ценю возможность встречи с новыми людьми, с новой информацией, да и просто с новой собой.
Этот дистанционный курс помог мне найти новых друзей, определиться с бизнес-идеями, которые я буду реально воплощать. Вот это здорово! Не просто сидела, копалась в голволомках, а сделала полезное дело по своей бизнес-идее.
Очень понравилось пособие — возможность сохранять информацию в профиле.
А школьный курс считаю нужно как можно быстрее вводить и в нашей школе!
Ведь столько интересного для детей.
Как психологу понравилось в школьном курсе — рефлексия (возможность писать он-лайн, а не говорить), ведение блога и конечно же критическое мышление при работе в Интернете.
Спасибо всем коллегам, спасибо тьюторам!
Всем удачи, здоровья! Пусть огоньки, которые зажгли в нас наши тьюторы, мы зажжем в глазах наших деток, обучая и обучаясь вместе!

Е-посібник дистанціного курсу

Дякую всім організаторам цого курсу.Ви провели велику роботу. Результат- наше вміння і знання, які передаватимемо дітям. Так тримати! Львівска група бажає вам наснаги, здоров'я та вітає з днем учителя.

Враження від курсу "Підприємництво 2.0"

Враження від Е-посібника гарні. Дуже подобається що окрім виділених слів за замовчуванням, ще можна виділяти, коментувати, ставити мітки самому, від цього матеріал Е-посібника стає налаштований індивідуально на кожного користувача. Стосовно шкільного курсу для учнів “Комп”ютерні технології і підприємництво” то він дуже актуальний і готуватиме учнів до конкурентноспроможності у житті. Стосовно дистанційного курсу, склалось враження, що далеко не всі учасники доберуться до фінішу. Дуже нагадує перегони, або «природний відбір».(Вибачте за такі враження).
Гребенюк Ю.В.

Обучение предпринимательству

Мне посчастливилось поучаствовать в программе дистанционного обучения «Изучаем „Предпринимательство 2.0“. Этот курс принес много новых ощущений в мою жизнь: позволил расширить свои умения и навыки работы с компьютером, научил быть более дисциплинорованной и ответственной в выполнении учебных заданий, показал новые возможности для творческой деятельности. Думаю, у всех учащихся, прошедших данный курс, появятся аналогичные ощущения. И, может быть, они удивятся сами себе и своим потенциальным способностям.
Считаю, что самообразование станет в скором времени важной формой повышения уровня квалификации любых специалистов. Поэтому рекомендую всем, кто стремится к познанию и изменению себя и своей жизни, начать свой путь с освоения данного курса.

Мої враження від дистанційного навчання

Вражень від навчання дуже багато.За такий короткий час я здобула багато знань і щодо роботи з комп«ютером, і про підприємництво.Добре організовано і сплановано роботу. Е — посібник просто чудовий! Тепер при потребі можна самостійно ним користуватися.Дуже детальні та доступно розписані інструкції… Знання дуже потрібні для нас, вчителів, і для дітей.Дякую організаторам, що допомагають йти в ногу з часом, почуватися впевнено у користуванні ПК. Я щаслива і задоволена, що склала цей іспит.За це величезне спасибі тьюторам! Ви робите потрібну справу.
Дякую всім учасникам групи Івано — Франківська. Успіхів, творчості та наснаги вам, дорогі колеги!
Леся Ваків Івано — Франківськ

Враження від навчання за курсом "Вивчаємо "Підприємництво 2.0"

Перший раз випробувала себе у дистанційному навчанні. Дякую за цей досвід. Зрозуміла, що за цим — майбутнє. А ми вже там побували. Та й тематика дуже актуальна. Дякую організаторам навчання. Дуже зручно було працювати за Е-посібником. Кожне завдання розписано зрозуміло, теорія подавалася чітко та стисло, саме по темі і нічого зайвого.
Набула також багато корисного досвіду не тільки для роботи вчителя, психолога, а й для власного користування. Дякую тьюторам та команді за підтримку, а також усім організаторам проекту «Шкільна академія підприємництва».

Катерина Альохіна

Моє навчання за курсом

Рада всіх вітати! Ось я і здобула свій перший досвід в проходженні дистанційних курсів. Рада сказати, що цей досвід був позитивним. Я здобула знання, які будуть дуже актуальні в роботі з шкільним клубом підприємництва. В процесці навчання виникли гарні ідеї для роботи з дітьми.
Дякую всім за співпрацю, ми дійсно друг друга підтримували і це дуже допомагало. Бажаю Вам вдалого втілення курсу у життя!

Мої враження від дистанційного курсу “Вивчаємо “Підприємництво 2.0”

Закінчилося навчання за курсом «Підприємництво 2.0» Від навчання в мене залишилося дуже багато приємних вражень. Я отримала велику кількість нової та потрібної інформації. Спочатку було важко (особливо вкластися у відведені часові рамки). З кожним модулем ставало все цікавіше. Я намагатимусь застосовувати всі отримані знання, вміння та навички на практиці та передати їх учням.
Велике дякую організаторам, тьюторам, учасникам курсу.
Вітаю!!! Успіхів, наснаги, нових звершень.
Уляна Тарантюк.

Це - цікаво, це - корисно, це - майбутнє!

Вважаю, що дистанційний курс дуже корисний, було дуже цікаво та пізнавально, буду обовꞌязково використовувати отримані знання.
Дуже гарно написані інструкції до виконання кожного модуля, головне уважно читати і чітко дотримуватись їх.
Дякую всім тьюторам курсу. На всі питання давалися відповіді, навіть вночі.
Вітаю усіх з успішним закінченням курсу і професійним святом.
Було дуже приємно з Вами працювати!!!

Враження від дистанційного навчання

Ось і закінчилось навчання.Навчання яке вимагало багато часу, але яке принесло дуже багато знань та вмінь.У цьому навчанні ми були учнями, які самостійно опрацьовували ті складні завдання на перший погляд, але керівники цього курсу допомагали у всьому Вони просто МОЛОДЦІ.