+9.06
66 читачів, 63 публікації

МОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ

Ось і завершилось навчання в рамках дистанційного курсу…
Довилося правда згадати роботу в Excеl, але з цим завданням легко впорався. Допомогло те, що вже 2,5 роки використовую проектну технологію в викладанні і в управлінській роботі (ціни на меблі знаю майже на пам'ять!) На початку, як тільки побачив самі завдання, сильно здивувався «Як самому зробити опитувальник? Самому анкету?» Але після перегляду інструкції зрозумів — це дуже легко. Особливо мене вразило, що система сама рахує правильні відповіді. І відразу виникла ідея — а не провести онлайн тестування для своїх учнів??? Треба буде подумати над цим…
А взагалі, правильно написали мої колеги «ніщо не проходить безслідно». Навчання в дистанційному курсі допомогло нам розширити свій кругозір.
Дякую організаторам і чекаю на нові ідеї

Мои впечатления от курса

Курс отличный!
Я открыла для себя возможности работы в сервисах Google, о них я ничего ранее не знала.
Е- пособие — замечательное пособие для работы. Думаю, что работать с ним понравится и моим ученикам.
Очень интересным и полезным считаю предложенный вариант проведения рефлексии в блоге.
Спасибо большое организаторам за такие курсы. Поздравляю всех коллег с ДНЁМ УЧИТЕЛЯ! Удачи, здоровья, терпения, творческих планов и их воплощения!

Мои впечатления от курса

Курс просто замечательный!!! Он открывает много возможностей как учителям, так и детям. Я уверена что многие и не подозревали о существовании многих из переложенных ресурсах. А какой тонкий подход к развитию креативности!!!

Впечатления от обучения!!!

Только сегодня смогла записать свои мысли о курсе Предпринимательство 2.0.
Очень быстро всё закончилось. Я только вошла во вкус работы. Начало многое получаться. Пришли мысли, как все полученные знания, умения и навыки можно применить в дальнейшей работе. Создала даже схему в Соссо для новой статьи. Это оказалось намного проще и эффективнее, чем в других программах. Работать с такими ресурсами, как Е-пособие очень удобно. Так что большое спасибо за предоставленную возможность обучения. Желаю всем участникам дальнейших успехов.
И с наступающим ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!!!

Мої враження від курсу

Цікавий, практичний курс. Дистаційна робота спонукала постійного пошуку. Найважче було заставити себе працювати самому.Але, О! Щастя! Цей день настав! Курс успішно завершила і пройшла усі сходинки! Це найкращий подарунок до професійного свята!!!
Вітаю усіх колег з Днем учителя! Міцного здоров’я, моральних сил і терпіння! Наснаги, творчих злетів і бажання працювати!
Усім учасникам курсу дякую за підтримку і дописи!

Мої враження від курсу "Дистанційне навчання"

Під час навчання на цьому курсі було дуже цікаво, захопливо, пізнавально, хоча іноді було досить складно виконувати певні завдання. Я отримала багато позитивних вражень, особливо, коли підійшла до «фінішу» і всі завдання виконала.

Мої враження

Страшно було починати… Після кодного модуля думала- а що ж буде далі? якщо буде складніше? але кожен раз навчившись новому (надіюсь успішно) закінчувала модуль.І нарешті вже все навчання!
Дякую розробникам та тюторам за цей курс! Дійсно детальні вказівки та інструкції полегшують роботу! Думаю учням сподобається, бо мені сподобалось!!! Е-посібник класна штука, покажу знайомим та друзям :)

Е-посібник і дистанцінний курс

Мне очень понравился этот курс. Курс дает возможность более быстро и в короткие сроки познакомиться с новыми технологиями, методами использования в своей работе, быть в русле нового образования, жить в ногу со временем. Спасибо руководителям курса и организаторам.

Мои впечатления о школьном курсе, Е-пособии и дистанционном курсе

Дистанційний курс «Вивчаємо „Підприємництво 2.0 за програмою Intel “Шлях до успіху» очень понравился. Я узнала много интересной и полезной информации о работе в сервисах Google, о разных видах маркетинга. Очень удобно и интересно было работать с Е-пособием. Научилась правильно проводить критическое оценивание ресурсов Интернета.
Хотела бы выразить огромную благодарность нашим руководителям курса за своевременную помощь, поддержку и оценивание при дистанционном обучении!
Хочу пожелать всем творческого вдохновения, успехов и прекрасного настроения!!!
Костромина А.А.

Враження дистанційного курсу “Вивчаємо “Підприємництво 2.0”

Шановні учасники дистанційного курсу! Щиро вітаю Вас із завершенням усіх модулів. Скільки корисного ми навчились. Дуже приємно мати почуття «Я можу». Це я маю на увазі саме дистанційний курс. Адже дистанційне навчання це для багатьох діло «новоє неосвоєнноє». Сподіваюсь у наступному навчальному році передати всі свої знання, без залишку, дітям.
Гребенюк О.М.