+9.06
66 читачів, 63 публікації

Від Ясинуватської школи №6

Я хочу подякувати організаторам за створення такого курсу та його якісне проведення. Я, вчитель географії, за ці 7 модулів навчилась працювати з Е-посібником, документами ГуглДокс та Офіс. Учні 6 Ясинуватської школи також захоплені завданнями Е-посебника. Вони, як і я, дізнались багато нового про підприємнтицтво і отримали широку базу для створення власних бізнес-проектів! Бажаю успіхів в подальшій роботі з учнями та вчителся, натхнення та вдачі! Дякую!
Олена Воробйова

Курс "Комп’ютерні технології та підприємництво"

«Комп’ютерні технології та підприємництво» це не тільки цікавий, а ще й дуже корисний курс. Під час проходження курсу багато чого навчилась, покращила здобуті навики.
Навчилась працювати в інтернет-програмах, краще орієнтуюсь в комп’ютерних програмах. На перший погляд все здається важким і неосяжним, але завдяки доступним поясненням ти розумієш, що тобі це під силу і вік тут немає значення. Дуже сподобалось працювати в Е-посібнику, пройти через завдання з якими будуть працювати учні.
Цей курс навчає дійсно потрібних в майбутньому речей, дозволяє із впевненістю крокувати в майбутнє разом із комп’ютерними технологіями. Розвиває мислення, мислення розумної та успішної людини.
Для учнів думаю буде цікаво працювати із Е-посібником, тому що впевнена що не кожен учень добре володіє комп’ютерними технологіями, а завдяки такому посібнику він навчиться працювати із комп’ютером та інтернетом.
Хочу щиро подякувати організаторам цього насправді успішного проекту, за змогу, спробувати та навчитися. Також велике спасибі тьюторам курсу, за підтримку у будь-який час.
Для тих, хто ще не проходив курс, обов’язково спробуйте, вчитись ніколи не пізно. Те, чого навчить Вас цей курс, неодмінно пригодиться Вам, у якій би ви сфері не працювали.
А для тих хто наважився спробувати, бажаю успіхів.

Курс "Комп"ютерні технології та підприємництво" - це просто клас!

Навчатися за цим курсом дуже цікаво. Було непросто, але надзвичайно цікаво. Я здобула нові знання та вдосконалила свої навички. Сподобалась робота з Е-посібником. Сподобалось бути в ролі учня. Щоб навчати потрібно побувати в якості учня та пропустити через себе всі вправи. Там де вчителю важко — тоді він зможе краще це пояснити дітям та допомогти їм знайти вирішення проблеми. Дуже сподобалось створювати опитувальник. Я відкрила для себе інші сторони цієї роботи. Навчилася писати рефлексію. Ще можна вдосконалювати свої навички, але я зрозуміла як правильно це робити та зможу донести це дітям. Участь у вебінарах — це дуже дієво. Може одночасно спілкуватися велика аудиторія. Можна вирішити питання та отримати поради від колег.
Велика подяка організаторам та тьюторам курсу. Коли в мене виникали питання та проблеми в роботі я завжди отримувала кваліфіковану допомогу, причому в будь-яку пору доби (навіть вночі).
Приєднуйтесь до вивчення цієї дисципліни. Повірте, це дуже цікаво.
Всіх працівників освітньої сфери вітаю з професійним святом. Здоров«я, наснаги та творчих успіхів!

Навчатись ніколи не пізно

Ще раз переконуюсь: «скільки не вчись, все пізнати не можне». Так навчаючись у даному курсі пізнала багато нового і цікавого, що зможу використовувати, як на заняттях так і у власному житті. Навчання допомогло мені розпробити власну бізнес ідею, яку надіюсь впровадити в життя. Нехай вам щастить. Успіхів і до зустрічі в нових проектах.

Закінчилось навчання в дистанційному курсі

Я дуже рада, що беру участь в проекті «Шкільна академія підприємництва» і мала можливість навчатись по дистанційному курсі. Знання отримані у даному навчанні мені пригодяться не тільки при навчанні дітей, а і можу вдало використовувати у своєму повсякденному житті. Велика вдячність тренерам курсу за надані знання та вміння. Приємно було працювати і отримати нові знайомства.

Мои впечатления от дистанционного курса!

Спасибо огромное организаторам курса, тьюторам и всем всем участникам курса! Курс оказался очень полезен, за 7 модулей я научился азам предпринимательской деятельности, конечно это не хватит чтоб бежать и открывать свое дело, но теперь я знаю в какую сторону нужно двигаться! Для школьников курс будет так же полезен. Рад что познакомился с Е-пособием, очень удобная штука! Всех участников поздравляю с успешным завершением курса! Желаю всем удачи! Ура!

Мої враження від курсу Е-посібник та дистанційне навчання

На цьому курсі навчалася багато цікавому, на сам перед спілкуванню з учнями. ВВажаю, що він корисний не тільки більш досвідченим учителям, а також і учням.
Бажаю Вам успіхів!!! Та багато нових подібних курсів.

Спасибо авторам!

Спасибо авторам за возможность обучаться дистанционно. Когда ни на что не хватает времени это важно. Замечательный и полезный курс для детей. Теперь важно внедрить его в учебный процесс. Такой бы курс в 90-е годы… Я сама — предприниматель, до всего приходилось доходить методом проб и ошибок. А здесь 7 модулей и можно открывать своё дело. Только ещё мышление предпринимательское надо сформировать. Ведь предпринимателем не каждый может быть.Для этого нужно уметь ещё преодолевать разные препятствия — налоговая, конкуренты, кризисы и т.д.

Мої враження від навчання на даному курсі

Навчання на курсах підійшло до завершення. Дуже жаль. Навчання було цікавим, важким, креативним та спонукаючим до дії. Сподобалась робота з Е-посібником. Найцікавішими моментами були:
— створення блогу та робота в онлайні (відповідь на тести, надання коментарів учасникам курсу, створення карти бізнес-ідеї та опитувальника, створення презентації маркетингової стратегії...);
— написання рефлекції навчання в блозі;
— вебінари;
— перегляд таблиці результатів.
В майбутньому планую використати свої навички у роботі з учнями.
Велика подяка організаторам та тьюторам курсу.
Всіх працівників освітньої сфери вітаю з наступаючим професійним святом. Удачі, наснаги, успіхів!