Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»

Зареєструйся на дистанційний курс «Вивчаємо Підприємництво 2.0»! Дистанційний курс розроблений українськими фахівцями на основі навчального курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху» і впроваджується в рамках українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва».
Навчання в дистанційному курсі, що складається з 7 модулів, відбудеться 9 вересня — 5 жовтня 2013. Виконуючи практичні та тестові завдання ви зможете отримати одразу 2 сертифікати — Кампанії Intel та українсько-польського проекту і зможете викладати цей курс для учнів і викладачів.
Програма курсу та розклад занять передбачають самостійне виконання завдань під керівництвом та за допомогою тьюторів, участь в вебінарах і конференціях.
Заявки приймають ся особисто від майбутніх учасників навчання з 15 серпня по 6 вересня 2013.

3 коментарі

avatar
Просимо всі запитання щодо Дистанційного курсу залишати в цьому розділі
avatar
З цього навчального року адміністрація школи вже надала мені години для проведення курсу на базі 10-х класів «Комп'ютерні технології і підприємництво», але тренінг в 2012-2013 навчальному році я проходила з курсу «Комп'ютерні технології для спільноти». Чи можливий такий варіант? Я опікуюсь Шкільним клубом підприємництва «Олімп», тому вважаю що моїм підопічним (а вони учні 10-х класів) стануть корисними ці заняття. Де можна отримати матеріали для проведення курсу: книжки, диски, програму. З повагою, Марія Самарська
avatar
Шановна Марія Василівна,
Ви зареєструвалися на дистанціний курс «Вивчаємо „Підприємництво 2.0“ і внесені до списку учасників цього курсу. В понеділок 9 вересня починається навчання в цьому курсі. Ви можете вийти на програму цього курсу за посиланням ПРограма дистанціного курсу і прочитати на дошці оголошень листа до учасників курсу.
Там є і графік занять і тексти навчальних модулів ( в першій колонці таблиці). В 2 модулі, що почнеться 12 вересня, ви завантажите собі посібник для учнів і Методичні рекомендації до нього. Бажано, щоб заняття з учнями Ви планували розпочати з початку жовтня, коли завершите курс і отримаєте сертифікат.
Бажаю Вам успіхів у навчанні!
Ніна Дементієвська, тьютор курсу
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.