Курс "Комп’ютерні технології та підприємництво"

«Комп’ютерні технології та підприємництво» це не тільки цікавий, а ще й дуже корисний курс. Під час проходження курсу багато чого навчилась, покращила здобуті навики.
Навчилась працювати в інтернет-програмах, краще орієнтуюсь в комп’ютерних програмах. На перший погляд все здається важким і неосяжним, але завдяки доступним поясненням ти розумієш, що тобі це під силу і вік тут немає значення. Дуже сподобалось працювати в Е-посібнику, пройти через завдання з якими будуть працювати учні.
Цей курс навчає дійсно потрібних в майбутньому речей, дозволяє із впевненістю крокувати в майбутнє разом із комп’ютерними технологіями. Розвиває мислення, мислення розумної та успішної людини.
Для учнів думаю буде цікаво працювати із Е-посібником, тому що впевнена що не кожен учень добре володіє комп’ютерними технологіями, а завдяки такому посібнику він навчиться працювати із комп’ютером та інтернетом.
Хочу щиро подякувати організаторам цього насправді успішного проекту, за змогу, спробувати та навчитися. Також велике спасибі тьюторам курсу, за підтримку у будь-який час.
Для тих, хто ще не проходив курс, обов’язково спробуйте, вчитись ніколи не пізно. Те, чого навчить Вас цей курс, неодмінно пригодиться Вам, у якій би ви сфері не працювали.
А для тих хто наважився спробувати, бажаю успіхів.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.